
NL Doet en Axent Groen Doet mee!
Ook de collega's van Axent Groen hebben afgelopen weekend de handen uit de mouwen gestoken tijdens NL Doet; de grootste vrijwilligersactie van Nederland.
Bij ZGR Angeli Custodes / Locatie De Boerderij, in Raalte, een kleine dagbesteding voor dementerende mensen hebben we de tuin rondom de dagbesteding en de beide terrassen opgefrist. Ook zijn de moestuinbakken en plantenbakken voorzien van nieuwe groentes, kruiden en planten.
Rondom de boerderij van JP van den Bent in Enschede waar dagbesteding wordt gegeven hebben we samen met de cliënten de bloempotten en houten bloemkisten weer gevuld met mooie voorjaarsbloeiers.
En rondom het schoolplein van de lagere school OBS de Marke in Neede hebben we gezorgd voor nieuwe beplanting aan de rand van het schoolplein.